HAKKIMIZDA


1990 yılında Ankara' da kurulan Görkemli Sigorta Ara. Hiz. Ltd. Şti. , kısa zaman içerisinde Türkiye' nin önde gelen sigorta acentelerinden biri oldu.

Sigorta sektöründe profesyonel ve ilkeli çalışma anlayışıyla, güvenilir acente misyonunu üstlenen Görkemli Sigorta, kurulduğu günden bu yana sektörün lider şirketleri ile çalışmakta olup disiplinli, özverili ve çözüm odaklı çalışmalarıyla tüm Türkiye çapında 15 bini aşkın sigortalısına kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Bünyesinde 10' un üzerinde çalışanıyla, sadece Ankara' da değil çevre illere de hizmet veren güçlü ekibimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla müşterilerimize en uygun ürün ve hizmeti sunmaktadır. Geniş sigorta ürün yelpazesiyle her ihtiyaca yönelik ürünler sunmaktadır. 7/24 acil çağrı hattıyla, Müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi kendine misyon edinen Görkemli Sigorta, Türkiye' deki hizmet ağını günden güne genişletmeyi hedeflemektedir.

Görkemli Sigorta; Axa Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Ray sigorta, Allianz Sigorta, AvivaSa emeklilik ve hayat, Aegon Emeklilik ve hayat, Allianz yaşam ve emeklilik' in resmi acenteliğini yapmaktadır.